Юлія Висоцька разом з чоловіком почала займатися скандинавської ходьбою на відпочинку

Почувши ім’я Юлія Висоцька, більшість, напевно, відразу зрозуміє, про кого йде мова. Це популярна російська телеведуча, актриса театру, кулінар. Як кіноактриса вона в основному відома громадськості за ролями, які отримувала у фільмах свого чоловіка Андрія Кончаловського, просунутого режисера і сценариста, продюсера і кліпмейкера, останнім часом ще й політичного діяча.

Ще одна цікава новина про Юлію Висоцьку та її чоловіка

Про цій парочці говорять багато хоча б тому, що Юлія набагато (на цілих 36 років!) молодше свого чоловіка. Шанувальники пильно стежать за їх життям, і кожне, навіть саме незначне подія, стає предметом серйозних обговорень.

Наприклад, нещодавно Юлія виклала на своїй сторінці в Интсаграме фото, на якому вона і її 82-річний чоловік демонструють скандинавську ходьбу (це різновид фітнесу, при якій використовується спеціальна техніка ходьби з палицями, схожими на лижні). На знімку чоловік і дружина радісно посміхаються, тримають в руках палиці і вже готові вирушити в дорогу. Юлія прокоментувала фото словами про те, тепер вони з чоловіком ходять гуляти з палицями.

Враховуючи, скільки років Андрію Кончаловському, можна сказати, що він великий молодець. Далеко не кожен в такому віці залишається спортивним.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *