Юлія Висоцька офіційно представила свого сина передплатникам, виклавши фото в “Инстаграме”

46-річна зоряна мама Юлія Висоцька представила своїм шанувальникам одну з фотографій сина. Знаменита телеведуча до недавнього часу приховувала особисте життя свого молодшого дитини від публіки, але тепер таємнича завіса відкрита.

«Тим, хто живе, чекаючи, бажаю терпіння»

Саме такими словами Юлія Висоцька підписала в “Инстаграме” фотографію сина Петра. 17-річний хлопець теж має свою персональну сторінку в цій соціальній мережі і іноді виставляє там фотографії, на яких вона позує разом з відомою мамою.

Юлія Висоцька поділилася фотографією, яку виставив син, і зробила під нею багатозначну підпис. Шанувальники відомої ведучої і кулінара вважають, що цей підпис стосується стану її дочки Марії.

Нагадаємо, що дочка Висоцької зараз на реабілітацію в одній з клінік після аварії, що сталася в 2013 році. Дівчинка отримали травму голови, але її батьки, незважаючи на інтерес до її здоров’ю шанувальників і журналістів, жодним чином не дають коментарів про її стан.

Очевидно, підписуючи фотографію сина таким чином, Юлія Висоцька мала на увазі те, що тепер і її сина, Петра, будуть розпитувати про стан його сестри.

Багато шанувальників Юлії Висоцької дуже переживають за здоров’я її дочки і бажають їй якнайшвидшого одужання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *