Юлія Сулес: виявляється, у колоритній актриси чоловік – справжній красень. Як він виглядає (фото)

Її шлях до мрії був дуже тернистим. Юлія Сулес відома багатьом телеглядачам з ролей у телесеріалі «Вісімдесяті», телешоу «Наша Раша» і комедії «Гірко!». Дівчина виросла в родині технарів, в якій акторів зроду не було.

Російська актриса найбільшу популярність одержала після виходу шоу «Наша Раша», в якому Юлія Вікторівна Сулес виконувала роль дружини персонажа Сергія Светлакова, любителя коментувати те, що відбувається на екрані телевізора.

Варто відзначити, що зовнішні дані артистки виявилися дуже затребуваними. І коли вона в один час втратила зайву вагу, Сулес відразу перестали запрошувати в кіно. Після цього Юлія набрала звичну для телеглядачів і кінорежисерів масу і більше не вирішується на експерименти.

Особисте життя

Зі своїм чоловіком Сулес познайомилася під час навчання в коледжі. Перед випуском з навчального закладу пара узаконила свої стосунки, зібравши компанію з студентських друзів.

Медовий місяць подружжя провели в Нижньому Новгороді, де насолоджувалися красою старовинного міста. Зараз чоловік і дружина займаються вихованням єдиної доньки Варвари. Не так давно закохані відзначили двадцять років спільного життя. Юлія Вікторівна також продовжує активно зніматися у фільмах, а чоловік займається написанням книг і сценаріїв.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *