Юлія Барановська розповіла про особисте життя, а також про “романах” з Максимом Галкіним і Олександром Гордоном

Юлія Барановська – відома телеведуча на Першому каналі. Прямо скажемо, особа досить публічна. І ось вона вже сама нещодавно дала інтерв’ю, де зачепила особисті та болючі теми. Тим не менш молода жінка змогла себе пересилити і розповісти про наболіле.

Одкровення зірки

Юлія Барановська була цивільною дружиною футболіста Андрія Аршавіна. Ці відносини подарували парі трьох дітей, але потім їм довелося розлучитися.

Звичайно, мова в інтерв’ю йшла не тільки про особисте життя. Порушувалися різні проблеми. Але коли розмова заходить про плітки, тут вже важко зупинитися і перестати ставити питання.

Барановська і розповіла про свої стосунки з Максимом Галкіним і Олександром Гордоном. На цю тему давно ходять чутки. Злі язики впевнено говорили, що Юля має зв’язок то з одним, то з іншим.

Але телеведуча рішуче спростувала всі ці домисли. Вона підкреслила, що спілкування з цими людьми у неї суто ділове, і ні про які романах ніколи не було й мови. І навіть приводу для пліток вона не подавала.

Напівжартома Юля нагадала, що якщо вірити чуткам, то вона вже пару років як вагітна, але все ніяк не народить. Причому пророкували, що дитина від Галкіна. На цій щодо позитивній ноті Барановська перейшла на іншу тему.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *