YouTube Trends допоможе знайти найцікавіші ролики

Ви напевно знаєте, що таке вірусне відео. Це коли якийсь ролик опублікований в інтернеті, стає в короткий час настільки популярним, що його поширення нагадує вірусну інфекцію. Дуже часто це відбувається не навмисно і дивує творців, але останнім часом рекламні компанії взяли це явище на озброєння і намагаються використовувати в своїх цілях.

А в компанії Google, що володіє найпопулярнішим відеохостингом YouTube, взяли і зробили зручний інструмент, який відстежує найбільш популярні ролики в різних країнах або користується популярністю у певної вікової групи. Новий проект Google носить назву YouTube Trends і складається з двох частин.

По-перше, це сайт YouTube Trends, на якому два рази в день виставляється чотири найпопулярніших ролика, а також тематичні добірки типу Top Movie Trailers of 2010, Top News & Politics Videos of 2010 і так далі.

По-друге, це інструмент під назвою Trends Dashboard. З його допомогою можна не тільки побачити найпопулярніші ролики в різних країнах, але і зробити вибірку за віком або статевою ознакою.

YouTube Trends допоможе знайти найцікавіші ролики

А ще можна порівняти найпопулярніше відео для різних країн і віків і наочно переконатися, наприклад, що інтереси американських дівчаток-тінейджерів ну зовсім не схожі на переваги російських пенсіонерів. 🙂

YouTube Trends допоможе знайти найцікавіші ролики

Підводячи підсумок, можна відзначити, що Google створив відмінний інструмент, що дозволяє тримати руку на пульсі YouTube і не пропустити найцікавіше.
Приємного перегляду!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *