Yoink для Mac — транзитна зона для файлів, які ви хочете перемістити

Ми писали про Yoink в далекому 2011 році. Деякий час тому нова версія програми знову попалася нам на очі, і ми вирішили розповісти про нього ще раз. Yoink робить переміщення файлів на порядок зручніше за рахунок спеціальної виїжджає панелі.

Додаток створює додаткову панель, на яку ви можете перетягувати файли. Вони залишаються там необмежену кількість часу. Варто зауважити, що це віртуальна папка, тобто переміщені файли не видаляються з того місця, де вони знаходилися. Yoink потрібен, скоріше, для того, щоб відправити туди файл, відкрити нову папку і без проблем перемістити його туди.

Yoink для Mac — транзитна зона для файлів, які ви хочете перемістити

Основна причина, по якій Yoink зручніше, ніж стандартний спосіб переміщення, — вам не доводиться тримати кілька відкритих папок одночасно. У Yoink є і попередній перегляд. Ви можете відкрити файл і подивитися, як він виглядає, так як за мініатюрі розібратися непросто.

Yoink для Mac — транзитна зона для файлів, які ви хочете перемістити

Положення Yoink на екрані можна змінювати — доступні всі кути. Транзитна зона викликається і вручну, за допомогою клавіші F5. Її теж можна змінити в налаштуваннях.

Yoink для Mac — транзитна зона для файлів, які ви хочете переміститиYoink для Mac — транзитна зона для файлів, які ви хочете перемістити

Yoink — це один з додатків, до яких потрібно звикати, але потім вони допомагають вирішувати повсякденні завдання. Розкажіть, чи змогли ви звикнути до Yoink, а якщо ні, то що вам завадило?

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *