Yellow Jacket перетворить iPhone в електрошокер

Yellow Jacket перетворить iPhone в електрошокер

Більшість чохлів для iPhone забезпечують захист пристрою від механічних пошкоджень (насамперед, подряпин). Є й такі кейси, які містять вбудований акумулятор. Бувають чохли, захищають смартфон від попадання в нього води на глибині до 30 метрів.

А ось аксесуари оборонного плану нам ще не зустрічалися.

Коли Сет Фрум став жертвою збройного нападу, у нього під рукою не виявилося засобів самозахисту. Після реабілітації Фрум всерйоз задумався над тим, чому б не об’єднати телефон з електрошокером.

Yellow Jacket перетворить iPhone в електрошокер

Результатом розробки став Yellow Jacket — чохол, який можна використовувати в якості зброї самооборони. Електрошокер має напругою в 650 тис вольт. За словами авторів вироби, цього вистачить, щоб оглушити і дезорієнтувати нападника, заподіяти йому сильний біль. До речі, співробітники МВС Росії використовують набагато менш потужні електрошокери.

Yellow Jacket перетворить iPhone в електрошокер

Yellow Jacket можна використовувати і як зовнішню батарею. Чохол має власний акумулятор, який дає айфону додаткові 20 годин роботи.

Мінусів у Yellow Jacket вистачає. Виглядає як цегла, є питання до безпеки (я б не ризикнув регулярно підносити до голови чохол-електрошокер). У виробництво поки не надійшов — розробники шукають фінансування на сайті Indiegogo (головний конкурент Kickstarter). Якщо гроші вдасться зібрати, вартість чохла складе 125 доларів.

Yellow Jacket Promo from Loupe Theory Studios on Vimeo.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *