Японський кіт підкорив соцмережі своєю любов’ю до домашнього обігрівача: фото

Зима – дивна і чарівна пора року. Коли за вікном хуртовина, напевно, кожна людина мріє сховатися теплою ковдрою і насолодитися чашкою чудового гарячої кави або шоколаду. Але якщо холоду стають занадто суворими, святковий настрій миттєво випаровується, а білі пейзажі за вікном перестають приносити радість.

Кіт Бусао

Клімат в Японії не дуже суворий, а сильні морози тут велика рідкість. Однак і в цих широтах взимку буває досить холодно. Милий пухнастий котик Бусао теж шукає тепла і затишку. І йому вдалося знайти свою любов. Фотографії Бусао біля обігрівача підкорили інтернет! Холодна погода погано вплинула на нього, тому він більшу частину часу проводить біля обігрівача.

У холодні дні тварина не покидає джерело тепла ні на хвилину. Його власник Рюдзо Тан сказав: “В Японії в цей час настільки холодно, що він мріє лише про одне – зігрітися”. Колись Бусао був бездомним. Рюджі знайшов його на вулиці Ібаракі.

Рюджі регулярно завантажує фотографії кота в Instagram, Facebook і на YouTube. На деяких зображеннях здається, що кіт поклоняється обігрівача, немов це божественний об’єкт.

Замість висновку

У коментарях до світлин Рюдзо люди пишуть, що тепер хочуть придбати обігрівач тільки в комплекті з котом!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *