Японська компанія розробила прозорий канцелярський ластик: він дозволяє бачити, що ви перете

Чого тільки не придумають вчені, щоб здивувати нас – простих обивателів. Іноді в продажу можна зустріти унікальні і на перший погляд абсолютно божевільні, непотрібні речі. Приміром, прозорий ластик для видалення олівця з паперу!

Навіщо це потрібно?

Бренд канцелярських товарів під назвою Seed з Японії не так давно презентував абсолютно прозорий ластик. Він призначений, передусім, для художників, конструкторів, інженерів і людей, які роблять багато виправлень і при цьому використовують олівець.

Це диво канцелярського винаходу також стане в нагоді студентам і офісним працівникам. Адже найголовніше, що людина бачить те, що стирає, і, отже, все зробить правильно.

Цікавий момент – ластик для стирання був винайдений ще в 1770 році і з того часу жодного разу не зазнав трансформації. І другий факт – винахідники йшли до того, щоб створити прозорий ластик, цілих 5 років.

Перше, що спонукало компанію Seed до розробки нового унікального продукту – бажання вийти на перші позиції в продажах і залишити позаду конкурентів.

Тепер в будь-якому магазині Японії можна придбати прозорий ластик під назвою Radar. Він має доступну ціну і зовсім не пошкоджує папір, з якої стирається напис або малюнок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *