«Яндекс» представив онлайн-карту поширення коронавіруса

Статистика по світу і регіонам Росії.

Компанія «Яндекс» запустила власний онлайн-карту поширення коронавіруса 2019-nCoV. Вона створена на базі фірмового картографічного сервісу і в режимі реального часу демонструє найактуальніші дані про підтверджених випадків зараження, одужання і смерті.

«Яндекс» представив онлайн-карту поширення коронавіруса

На карті можна подивитися статистику для будь-якої країни, а для Росії доступні відомості і по ряду регіонів, де були зафіксовані випадки захворювання. Більш докладно вони представлені в меню зліва.

Карта поширення коронавіруса в Росії і світі заснована на даних Росспоживнагляду і ВООЗ. В нашій країні станом на 15 березня підтверджено 63 заражених: 25 в Москві, сім в Підмосков’ї, п’ять в Санкт-Петербурзі, по три в Липецьку і Калінінграді, по два в Кемерово, Ленінградській і Тюменській областях, по одному Нижньому Новгороді, Білгороді, на Чукотці, в Забайкальському, Пермському і Краснодарському краї.

Відкрити карту «Яндекса»→

Стежити за динамікою поширення коронавіруса 2019-nCoV в різних країнах можна за допомогою карти дослідного центру системних наук та інженерії (CSSE).

У теж є карта — вона відображає свіжі дані щодо ситуації в Росії і за кордоном:

«Яндекс» представив онлайн-карту поширення коронавіруса

Коронавірус. Число тих, що заразилися:
15 345 840

в світі

789 190

в Росії

Дивитися карту

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *