«Яндекс.Навігатор» попередить про камерах і ДТП навіть без побудови маршруту

Щоб сервіс почав повідомляти про камерах і дорожніх пригодах, досить запустити його. Після цього можна згорнути програму або вимкнути екран пристрою.

За словами керівника групи автомобільної навігації «Яндекса» Михайла Високовського, нововведення стане в нагоді тим, хто добре знає місто, але все одно потребує оповіщення про перевищення швидкості і перекопанных дорогах. «Тим більше, що та ж камера або пробка через ДТП можуть несподівано з’явитися навіть на знайомому маршруті», — говорить він.

«Яндекс.Навігатор» попередить про камерах і ДТП навіть без побудови маршруту

Сервіс отримує дані про аварії і дорожніх роботах від водіїв. При цьому повідомити про подію та додати його на карту можна за допомогою голосової команди «Слухай, Яндекс. Тут ДТП. Додай мітку».

Інформація про розташування камер надходить з різних джерел, серед яких — користувачі редактора «Яндекс.Карт» і водії, які відзначають камери в навігаторі. Мітки перевіряються і затверджуються співробітниками компанії. Зараз «Яндексу» відомо про 20 тисяч камер.

Попередження про камери і пригодах доступні в «Яндекс.Навігаторі» для iOS і Android. Увімкнути або вимкнути сповіщення можна в налаштуваннях.

Завантажити QR-Code

Яндекс.Навігатор – GPS, Пробки
Розробник: Yandex LLC
Ціна: Безкоштовно

Завантажити QR-Code

Яндекс.Навігатор – пробки і навігація GPS
Розробник: Yandex Apps
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *