«Яндекс.Диктування»: перетворюємо мова в текст

Компанія «Яндекс» в рамках конференції YaC 2014 представила додаток «Яндекс.Диктування», покликане мінімізувати необхідність набирати текст на віртуальній клавіатурі вашого гаджета.

Принцип роботи програми заснований на технології SpeechKit, яка непогано себе зарекомендувала в деяких інших продуктах компанії. Для того щоб активувати «Яндекс.Диктовку», досить вимовити фразу «Яндекс, записуй». Після цього програма почне слухати те, що ви говорите, і відразу ж перетворювати фрази в текст. Програма також вміє самостійно розставляти розділові знаки, орієнтуючись на паузи у мовленні.

«Яндекс.Диктування»: перетворюємо мова в текст

Цікавою особливістю «Яндекс.Диктування» є підтримка безлічі голосових команд. При цьому вони необов’язково повинні бути шаблонними. Наприклад, ви можете попросити видалити останнє слово, виділити весь абзац, почати з нового рядка або навіть поставити смайлик — додаток виконає ваше побажання.

«Яндекс.Диктування»: перетворюємо мова в текст

Закінчивши написання замітки, командою «Прочитай всі» ви можете попросити «Яндекс.Диктовку» озвучити її, а також опублікувати текст у соціальних мережах, зберегти як замітки, надіслати у вигляді електронного листа або повідомлення.

Додаток можна завантажити вже зараз абсолютно безкоштовно в Yandex.Store. Незабаром «Яндекс.Диктування» з’явиться в App Store і Google Play.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *