Якщо хочете щось змінити, міняйте!

Відео з надихаючим виступом 14-річної Маккени Поуп про те, як вона змогла умовити копанню Hasbro випустити лінію іграшковою плити для хлопчиків. Але це відео не тільки про плиті. Це відео про те, що якщо ви постійно будете слухати всіх, хто стверджує, що у вас все одно нічого не вийде, тому що… «це корпорація, що ти можеш зробити?», «у тебе не вийде», «це цікаво» і так далі і тому подібне, у вас справді ніколи нічого не вийде. Haters gonna hate, а у вас своя мета. Не варто звертати увагу на гавкаючих собак 😉

МакКенне Поуп всього 14, але вже зараз вона змогла домогтися того, щоб знаменита компанія Hasbro випустила іграшкову плиту Easy-Bake для хлопчиків. Все це вийшло завдяки її бажанням допомогти молодшому братові (5 років), який мріє стати шеф-кухарем, Change.org — онлайн-платформі для петицій, які можна створити та поширити через соціальні мережі (Facebook, Twitter, Thumbler, Reddit, через що завгодно), і повного ігнорування ненависників і людей, які говорили, що у неї нічого не вийде і все це — марна трата часу.

Але це відео не тільки про те, як учениця середніх класів змогла домогтися від великої компанії досить ризикованого кроку. Вона про те, що якщо ви справді хочете щось змінити, дерзайте. Вам тисячу разів скажуть, що у вас нічого не вийде, будуть вишукувати в ваших діях якісь приховані, нехороші мотиви. Але якщо ви вірите в те, що робите, у вас обов’язково все вийде.

Haters gonna hate 😉

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *