Яким буде новий лептоп від Apple?

Чергові новини від Digitimes підтверджують попередні припущення про плани Apple щодо випуску нового лептопа на початку 2012 року, а якщо точніше, то у першому кварталі наступного року. Цю інформацію журналісти отримали від перевірених джерел серед постачальників Apple.

Нова модель ноутбука повинна бути тонкою і легкою, з 15-дюймовим дисплеєм. Її можна буде вважати продовженням модельного ряду з 11,6 і 13,3-дюймових лептопів MacBook Air. Хоча, достеменно ще невідомо, яким бачить свій новий продукт сам виробник. Планується випуск MacBook Air більшого формату, або це буде MacBook Pro з повністю оновленим дизайном – поки неясно.

Стало відомо, що вже почалося виробництво пілотної партії нових ноутбуків. У рекламних цілях Apple планує знизити ціни на існуючу лінійку MacBook Air перед початком продажу 15-дюймової моделі портативного ПК. До речі, розширення модельного ряду надлегких лептопів допоможе Apple збільшити свою частку на світовому ринку ноутбуків. До того ж, цей крок «яблучної» компанії можна розцінювати як частина стратегії по боротьбі з конкурентами, активно просувають концепцію Ultrabook, вона ж «Ультрабук».

Чутки про 15-дюймовому ультратонкому лептопі Apple не нові. Раніше вже говорилося, що компанія з Купертино планує випуск абсолютно нової моделі Air, хоча це може бути і оновлений MacBook Pro.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *