Яке з 3 яєць корисне? 99 % людей дають неправильну відповідь

Якість яйця можна оцінити за зовнішнім виглядом жовтків і білків. Відмінна картина є 3 різних типу цього ласощі. Тільки 1 % людей можуть відрізнити, яке корисне для здоров’я. Відповідь дають експерти-дієтологи.

Які яйця найкорисніші

Більшість з нас споживають їх дуже часто в різних формах. Але звідки знати, яке найкорисніше для здоров’я? Наприклад, за кольором жовтка ви можете прочитати багато інформації про курку, яка його знесла. Ті, які вирощені у вільному вигулі, споживають багато рослин, багатих каротиноїдами.

Їх яйця характеризуються жовтками більш виразного кольору. Такі домашні яйця, мають найбільшу харчову цінність. Найменше значення має вік курки – молода чи стара, різниці немає. Але серед фермерів, найбільш цінними є птахи-несучки середнього віку.

На думку експертів, найбільш здоровим є темний яєчний жовток. Майже напевно таке яйце знесла курка вільного вигулу. Воно містить багато органічних сполук і рослинних барвників, тобто ксантофиллов. Яйця з блідими жовтками, несуть кури, харчуються неякісним кормом.

Колір шкаралупи не впливає на якість самого яйця, і відноситься тільки до виду курки. Перевіряючи свіжість яйця, потрібно подивитися на білок. Якщо він прозорий і чистий, значить, яйце свіже.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *