Як зрозуміти, що ви купуєте оновлену версію Nintendo Switch

Дотримуйтесь цих порад, і вам дістанеться приставка з поліпшеною автономністю.

Оновлена версія Nintendo Switch вже почала з’являтися на прилавках магазинів. Її головна відмінність — покращена автономність. Якщо перший варіант працював від однієї зарядки 2,5–6,5 годин, то новий витримує 4,5–9 годин. В іншому приставки практично нічим не відрізняються — навіть ціною. От як зрозуміти, що ви купуєте покращений варіант.

Подивіться на коробку

Найпростіший спосіб відрізнити нову версію Nintendo Switch від старої. Раніше в оформленні упаковки переважали білі кольори, тепер — червоні. Так що якщо є можливість, відразу перевірте коробку.

Як зрозуміти, що ви купуєте оновлену версію Nintendo Switch

А ще загляньте всередину. У новій версії один з контролерів Joy-Con повинен трохи виступати з тримача. До того ж, сам утримувач тепер розташований зліва від консолі, а праворуч.

Перевірте серійний номер

Якщо купуєте приставку з рук, то є ймовірність, що її власник вже викинув коробку. Але ви можете перевірити серійний номер. У новій версії він повинен розпочинатися з букв XKW. Якщо бачите інші літери — наприклад, XAW, — то у вас в руках стара версія.


Немає жодних гарантій, що вам надішлють нову версію Nintendo Switch, якщо ви замовите її через інтернет. В магазинах ще залишилися старі варіанти приставки, і їх будуть прагнути розпродати в першу чергу. Так що якщо хочете консоль з поліпшеною автономністю, то шукайте безпосередньо на прилавках роздрібних магазинів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *