Як зробити професійне фото предмета на свій смартфон

У цій статті ви дізнаєтеся як робити гарні фото предметів в домашніх умовах, для оголошення, каталогу або блогу.

Дуже часто виникає необхідність опублікувати фото якоїсь речі в Мережі, причому таким чином, щоб ця річ була на ній представлена найкращим способом. Це може бути знімок продається вами гаджета для оголошення, фотографія предметів з вашої колекції для каталогу або, наприклад, яка-небудь дрібничка, зроблена вашими власними руками. У всіх цих випадках ви навряд чи будете вдаватися до послуг професійного фотографа або купувати спеціальне обладнання для зйомки. Адже цілком можна обійтися і своїми силами. З цієї статті ви дізнаєтеся, як робити гарні фото предметів в домашніх умовах на камеру звичайного смартфона.

Отже, для одержання гарного знімка будь-якого невеликого об’єкта зробіть наступне.

  1. Відкрийте пошук Google по картинках і знайдіть який-небудь гарний фон. Відмінні результати приносить пошук за словами bokeh або blur background.

Як зробити професійне фото предмета на свій смартфон

  1. Відкрийте відповідну картинку на весь екран або встановити в якості шпалер робочого столу.
  2. Підберіть плоску відображає підставку типу металевого підноса або корпусу якого-небудь пристрою. Додайте його перед монітором таким чином, щоб зображення з екрану кидала своє відображення на поверхню підставки.

Як зробити професійне фото предмета на свій смартфон

  1. Подбайте про освітлення місця зйомки. Для цього наблизьте настільну лампу до об’єкта і завісьте її яким-небудь напівпрозорим матеріалом для створення м’якого розсіяного світла.
  2. Розмістіть предмет на підставці і знімайте його під різними кутами і з різною ступенем збільшення на свій смартфон.

Як зробити професійне фото предмета на свій смартфон

Впевнений, що отриманий результат вас здивує навіть самих. І він точно буде виглядати краще, ніж більшість тьмяного, змащених, невиразних фото ваших конкурентів. Більш детально весь процес зйомки можна побачити в цьому полутораминутном ролику.

Пропоную в коментарях поділитися своїми кращими знімками, які у вас вийшли при використанні цього методу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *