Як зробити принти на тканині чи папері з допомогою фарби і олівцевої гумки

Завжди приємніше отримувати подарунки або листівки, зроблені своїми руками. Особливо від близьких людей. Дарувати такі подарунки теж приємно. Тим більше, що зробити щось дійсно красиве можна і без спеціальних пристосувань або дорогих матеріалів. Іноді для цього цілком достатньо стандартного олівець з гумкою на кінці, кольорових чорнил і щільною папери.

Отже, ця ідея проста, як і все геніальне. Якщо ви робите вітальну листівку, можна використовувати кольорові фарби або гуаш (або будь-яку густу фарбу).

Якщо ж ви вирішили намалювати щось на тканини, тоді, все-таки, доведеться придбати спеціальні акрилові фарби для тканини. Вони бувають різними, але найчастіше для закріплення досить дати їм гарненько висохнути, а потім пройтися по ним праскою через марлю. Коли я розмальовувала сумку, використовувала фарби фірми IDEA — вони добре тримаються і довго не густішають.

В результаті у вас може вийде щось на зразок цього:

Як зробити принти на тканині чи папері з допомогою фарби і олівцевої гумки

А ще це може стати прекрасним розвагою для дитини! Тільки стежте за тим, щоб його творчість не виявилося на стінах та інших поверхнях у вашій квартирі 😉

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *