Як зробити чудовий і оригінальний знімок? Фотограф показує, як звичайні речі можуть допомогти в цьому (пляшка, рамки та інше)

Якщо ви хочете поліпшити свій акаунт за допомогою оригінальних фотографій, або стати креативним і професійним фотографом, або якщо ви любите працювати без фотошопу (використовуєте лише фоторедактор для поліпшення кольору, ефекту), або хочете провести весело і цікаво час, роблячи новий захоплюючий знімок, то ця інформація для вас.

Справжній талант завжди буде помічений: іспанський фотограф поділився кількома способами, як перетворити фотографію і зробити її оригінальною

На перший погляд може здатися, що незвичайне фото зробити складно. Як виявилося-ні. Потрібна лише фантазія і унікальна задумка, а все інше є під рукою” (або пляшка, або фоторамка, або дзеркало, або пакет макаронів – та все що завгодно).

Хорді Коалитич – герой цієї статті, іспанський фотограф. Він пропонує кілька простих і нехитрих ідей, щоб зробити фотографію оригінальною.

1. Фотографія з пружинкою-веселкою.

2. Захоплююча фотографія з пончиками для тих, хто веде здоровий спосіб життя і за правильне харчування.

Мем, який став популярним під час коронавіруса: чому трунарі танцюють
Зараз усі називають Ксенію Білоусов красунею: як вона виглядала до шлюбу
«Хостел» на колесах. Випускники коледжу викупили автобус і переобладнали його

3. “Це свого роду магія”.

4. Фотографія з кульками “Володіє сверхъчеловеческими здібностями”.

5. Фотографія з розбитим склом.

6. Проста річ, яка допоможе перетворити фотографію в “величезний блокбастер”.

7. “Творчий потік ігри”.

8. Оригінальний знімок з ланцюгами.

Ви можете легко повторити всі ці трюки зі знімками, але Хорді Коалитич закликає кожного, щоб він самостійно придумав ідею для фотосесії і показав світу своє унікальне бачення через свій знімок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *