Як зняти своє відео в стилі Harlem Shake

Всі бачили відпадні ролики, які складно описати і краще показати 🙂

Ось як правильно знімати таке відео — кращого п’ятничного заняття не придумати:

1. Центральний персонаж, зазвичай він носить мотоциклетний шолом, робить поступальні рухи пахової областю і зображує насолоду музикою Harlem Shake авторства Baauer в оточенні тупящих в комп’ютери, телефони людей, яким як би все-одно, що відбувається навколо.

2. Як тільки починаються баси, кадр миттєво змінюється сценою, на якій всі танцюють під Harlem Shaking, повторюють одне і те ж дія (але кожен свою), стрибають, б’ють м’які іграшки.

3. Стежте, щоб відео не перевищувало 30 секунд — його легко зробити і його гарантовано прогляне будь. Знімати можна де завгодно: під водою, на концерті, на військовій базі (дивіться приклади у відео-плейлисті вище), в офісі:

Можливо вам буде цікаво дізнатися, що згідно Kevin Allocca, який працює тренд-менеджером YouTube, відео Harlem Shake стали масово з’являтися в останні кілька днів. Він каже, що станом на 11 лютого 12,000 відеороликів Harlem Shake було завантажено на відеохостинг. Тепер щодня з’являються 4,000 роликів щодня. Всі вони переглянуті на сьогодні понад 44 мільйонів разів! Не пропустіть свій зоряний час!

Якщо знайдете цікаві Harlem Shake, то викладайте їх в коментарях. Особливо свої!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *