Як знайти загублений Android: план Б

Ми вже розповідали про те, як знайти загублений телефон Android. Недолік цього додатка в тому, що ви можете втратити втратити телефон до того, як встановіть на нього це додаток. Але ось сталося жахливе. Ви, звичайно, лаєте себе за те, що не вжили заходів для знаходження пристрою в разі втрати завчасно, але від цього телефон чомусь не знаходиться. Значить, пора переходити до плану Б.

Як знайти загублений Android: план Б

Не варто гаяти часу, краще скоріше дістаньтеся до комп’ютера, зайдіть в Android Market під своїм акаунтом та встановіть на втрачене пристрій безкоштовний додаток Plan B. Після цього додаток зафіксує місце розташування телефону і вишле на ваш email координати загубленого одного. Якщо у вас був включений GPS, то отримані дані будуть набагато точніше, до того ж на багатьох апаратах Plan B при установці включає GPS автоматично.

Як знайти загублений Android: план Б

При відключеному GPS додаток визначить місце розташування пристрою за допомогою веж оператора стільникового зв’язку. Інформація про знаходження телефону буде приходити на пошту кожні 10 хвилин. Також можна відправити на свій пристрій sms з текстом «locate» з іншого телефону, і ви відразу отримаєте на пошту координати свого телефону.

Скачати Plan B для Android.

Є поради щодо знаходження втраченого андроїда? Поділіться ними в коментарях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *