Як знайти телефон за допомогою Android-додатки where’s My Droid

Припустимо, ви втратили смартфон. Ви точно знаєте, що він десь вдома, але не можете його знайти. Що робити? Звичайно, подзвонити на нього з іншого телефону. І ось тут ви згадуєте, що девайс в беззвучному режимі.

Уникнути таких ситуацій допоможе where’s My Droid — безкоштовний додаток, що дозволяє знайти загублений телефон.

Потрібно всього лише відправити на свій номер текстове повідомлення з кодовим словом, яке ви встановлюєте самі. Після цього where’s My Droid відключить беззвучний режим на вашому пристрої, включить вібровиклик, автоматично встановить максимальну гучність рінгтона і змусить ваш телефон дзвонити.

Замість стандартної мелодії дзвінка програма може використовувати білий шум. Людське вухо відмінно визначає, де знаходиться джерело такого звуку, а значить, знайти телефон буде простіше.

Програма вміє використовувати GPS для пошуку пристрою за умови, що GPS вже був включений на телефоні. Ви можете захистити додаток паролем і активувати функцію, що дозволяє виявити телефон у разі зміни сім-карти.

Якщо ви зберігаєте на телефоні дуже особисту або конфіденційну інформацію, то подумайте про придбання платної версії where’s My Droid Pro, яка додає функцію віддаленого форматування телефону, у разі його втрати.

Завантажити QR-Code

Wheres My Droid
Розробник: Alienman Technologies LLC
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *