Як знайти програми, якими не користуєшся?

До виходу Mac OS X Lion залишилося всього кілька днів (за чутками це подія відбудеться 14 липня). А значить, зараз саме час, щоб видалити старі додатки, якими вже давно не користуєшся. Т. к. OSX дуже надійна ОС (не разу не перевстановлював Snow Leopard і, здається, Leopard теж), за час користування Маком було багато встановлено софту. Як знайти програми, якими не користуєшся?

Запустіть Finder, натисніть Command-F. В параметрах пошуку вкажіть: Тип — Програм:

Як знайти програми, якими не користуєшся?

Ви отримаєте всі список програм, які встановлені у вас в системі:

Як знайти програми, якими не користуєшся?

Тепер натисніть по знаку плюс в правій частині рядка. Відфільтруємо результати. Поставте умову «Остання дата відкриття». Нехай це буде 2 місяці тому:

Як знайти програми, якими не користуєшся?

Таким чином ми отримали список додатків, які не запускали кілька місяців. При цьому треба мати на увазі кілька моментів. У списку будуть деякі вбудовані додатки, якими ви давно не користувалися. Не варто їх видаляти. Видаляйте ті програми, які ви встановили самі. Другий момент: в цьому списку будуть програми, які зазвичай «мешкають» в рядку меню (меню-бар). Вони швидше за все стартують разом з ОС, тобто вручну ви їх не запускали.

Але в цілому, це непоганий спосіб знайти старий софт, який коли-то давно поставили, але так і не користувалися. [via MacTrast]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *