Як змінювалися Агутін і Варум у шлюбі: добірка фотографій різних років

А. Варум і Л. Агутін в січні 2019 року відзначили чергову річницю спільного життя. Вони прожили разом 21 рік. Напередодні цієї події Агутін написав у своєму Instagram кілька слів про їх сім’ї і присвятив їх Анжеліці.

Етапи життя в шлюбі

Перші роки їхнього спільного життя Леонід порівняв з безхмарним дитинством. Звичайно, довелося пережити і бурхливий підлітковий період.

Потім вони вступили в пору юності, коли романтика і непередбачуваність визначають багато вчинки.

Зараз настав час дорослішання. Подружжя зрозуміли головне: ніжність і потребу одне в одному в їхньому шлюбі на першому місці.

Всім рухає любов

У цьому короткому пості Л. Агутін зізнався своїй дружині в любові і додав, що любов дійсно основа всього. Співак підкреслив, що вони щасливі, хоча в їх спільному житті було всяке.

Незважаючи на це, вони йдуть рука об руку досить довго, і він з кожним роком все більше вдячний долі за те, що Анжеліка колись стала для нього головною жінкою і залишається нею більше 20 років.

Життя, як пісня

Агутін і Варум стали жити разом з 1997 року. У 1999 р. Анжеліка народила дочку. Через рік після цієї радісної події вони вирішили офіційно оформити шлюб.

Восени 2018 року подружжя презентували новий кліп на пісню “На паузу”. Він став дуже популярний, шанувальники їхньої творчості були в захваті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *