Як живе вимираюче плем’я оленярів з Монголії, яке досі вірить у шаманів (фото)

Хамід Сардар-Афхами – вчений, який фотографує життя кочового народу північної Монголії. Він має докторську ступінь Гарварду, а також прекрасно володіє тибетським і монгольською мовою. Може бути тому він зміг так точно задокументувати спосіб життя племені.

Його роботи дають унікальну можливість поринути в повсякденність цього нечисленного народу цаатанов, який виживає пліч-о-пліч з оленями. Такі безпрецедентні фотографії варті уваги кожної людини.

Життя вимираючого народу

Весь побут оленярів полягає у свійських рогатих тварин, розведення свого стада і використанні його для приготування їжі та одягу. Люди отримують з них хутро, молоко та сир. До того ж, олені – зручне і звичне для племені засіб пересування.

До нещастя, життя цього народу знаходиться під великою загрозою, так як з часом розмір стада і популяція в цілому зменшується.

Російські знаменитості не залишили Єфремова в біді: вислови про ДТП
Морозиво-сендвіч з безглютеновыми коржами: готуємо освіжаючий ласощі
Мій горох виростає один в один. А все завдяки правильному прищипыванию

Зараз у племені проживає близько 300 осіб.

Основний дохід вони отримують від туристів, які приїжджають за сувенірами, подарунками та враженнями. Також приїжджає безліч охочих покататися на оленях. Але заробіток від туристів не покриває всіх потреб народу.

Крім фотографій, Хамід Сардар-Афхами створив документальну відеозапис народі – «Люди північного оленя».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *