Як живе пара, яка вже 9 років їсть всього 2 рази в тиждень лише овочі і фрукти

Чи Можете ви уявити своє життя без їжі? Так, людина може прожити кілька днів без їжі, але хіба можна не все життя? Більшість з вас дадуть відповідь на це питання негативно, але не молода пара, яка протягом 9 років не їсть нічого, крім фруктів та овочів, та й то не більше двох разів на тиждень. Як таке можливо?

Енергія Всесвіту – джерело живлення?

Акахи Рікардо і Каміла Кастелло – незвичайна пара. Вони не вживають їжу, не п’ють воду, бо впевнені в тому, що енергії Всесвіту для життя їм цілком достатньо. Крім того, у них є 5-річний син і 2-річна дочка. Що найдивніше, Каміла практикувала вагітність без їжі. Вона сказала, що ніколи не відчувала себе голодною і харчувалася світлом.

Протягом 3 років Акахи і Каміла взагалі нічого не їли. Вони можуть вживати фрукти й овочі кілька разів в тиждень, якщо знаходяться в гостях або хочуть що-небудь спробувати. Але пара ніколи не відчувала голоду. Акахи і Каміла стверджують, що так відчувають себе набагато краще. Це дозволяє їм економити на їжі і витрачати гроші на щось більш цікаве, наприклад на подорожі.

Тим не менш пара стверджує, що надає своїм дітям вибір і ні за яких обставин не буде наполягати на своєму і обмежувати їх своїм світоглядом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *