Як зберегти свої улюблені flash-ігри на комп’ютер

Незважаючи на те, що зовсім скоро, схоже, не залишиться жодного браузера з підтримкою Flash, ви все одно зможете грати в свої улюблені ігри, створені за допомогою цієї технології. Потрібно лише завчасно завантажити їх на жорсткий диск свого комп’ютера.

Хочемо ми цього чи ні, але технологія Flash відходить у минуле. Пік своєї популярності вона минула вже давно, а тепер ми бачимо, як виробники браузерів один за іншим виключають підтримку Flash зі своїх програм.

Зовсім скоро може вийти так, що розміщений в інтернеті контент, створений за допомогою цієї технології, взагалі стане недоступний. А адже на Flash створено величезну кількість чудових ігор, які ніхто вже не буде переписувати і адаптувати під нові вимоги. Тому необхідно вже зараз подбати про те, щоб зберегти улюблені ігри, якщо вони вам дороги. Зробити це можна всього за кілька простих кроків.

 1. Відкрийте сторінку гри, яку ви хочете зберегти, і дочекайтеся її повного завантаження.
 2. Клацніть правою кнопкою миші і виберіть пункт «Перегляд коду сторінки».

  Як зберегти свої улюблені flash-ігри на комп’ютер

 3. Відкриється В новій вкладці вихідний код сторінки. Натисніть сполучення клавіш Ctrl+F і введіть у вікні поле пошуку “.swf.
 4. Тепер вам належить виконати досить складне завдання, особливо якщо ви не дуже розбираєтеся в HTML. Необхідно знайти серед результатів пошуку посилання, що вказує на файл з грою. Зазвичай він має таку ж назву, як і сама гра, і знаходиться всередині елемента iframe.

  Як зберегти свої улюблені flash-ігри на комп’ютер

 5. Клацніть по знайденій посиланні правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню пункт «Зберегти як…». У результаті повинна початися завантаження гри на ваш жорсткий диск.
 6. Збережену гру можна відкрити і спокійно грати в неї без допомоги браузера. В операційній системі Windows з цим прекрасно справляється стандартний медіаплеєр або, наприклад, GOM Player.

  Як зберегти свої улюблені flash-ігри на комп’ютер

Другий спосіб підійде тим користувачам, які так і не змогли знайти потрібну посилання у вихідному коді. Скористайтеся послугами сервісу File2HD.com, який вміло проаналізує для вас будь-яку веб-сторінку і видасть прямі посилання на все, що містяться на ній елементи. Вам залишиться тільки вибрати лінк на файл з розширенням .SWF і завантажити його на свій комп’ютер.

Як зберегти свої улюблені flash-ігри на комп’ютер

А у вас є улюблені флеш ігри, які було б шкода назавжди втратити? Поділіться їх назвами в коментарях!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *