Як зберегти фото і відео з Instagram без всяких програм та розширень

Завантажуйте контент з улюбленої соцмережі в один клік.

Instagram забороняє зберігання фото і відео на пристрій, змушуючи користуватися внутрішніми функціями соцмережі і частіше повертатися в додаток. Тим не менш способи скачати медіафайли все-таки є.

Вони знадобляться коли потрібно поділитися цікавим фото або відео з людиною, у якого немає Instagram, а також в інших випадку необхідно зберегти вподобаний контент локально.

Спосіб 1: прямі посилання з коду сторінки

Якщо медиафайл відображається на сторінці, то посилання на нього теж повинна десь бути. Знайти її можна в коді веб-сторінки, який легко переглядати в будь-якому браузері на комп’ютері.

  1. Відкрийте в браузері сторінку з фото або відео.
  2. Вызовивите контекстне меню по правому кліку і виберіть пункт «Перегляд коду сторінки в Chrome або «Показати програмний код сторінки в Safari.
  3. Відкрийте пошук поєднанням Cmd + F на Mac або Ctrl + F на ПК.
  4. Для фото введіть в поле пошуку og:image, для відео — og:video.
  5. Перейдіть на першу підсвічену рядок і скопіюйте посилання.
  6. Відкрийте її в новій вкладці, потім викличте контекстне меню і виберіть «Зберегти як». Готово!

Спосіб 2: букмарклет для завантаження

Метод з букмарклетом набагато простіше й досконаліше. Оскільки букмарклет — це звичайна закладка з кодом, запускає скрипт на скачування, працює він не тільки на комп’ютері, але і на мобільних пристроях.

  1. Передите за цим посиланням та перетягніть кнопку [instagram 3.0.0] на панель закладок браузера.
  2. Відкрийте сторінку Instagram з фото або відео і клікніть по доданої закладці.
  3. Медиафайл відкриється в новій вкладці, а вам залишиться тільки зробити правий клік на ньому і вибрати «Зберегти як…».

Якщо не користуєтеся синхронізації закладок між комп’ютером і смартфоном, букмарклет можна прямо з мобільного пристрою. Для цього в першому пункті потрібно затримати палець на кнопці, вибравши «Копіювати адресу посилання», а потім створити нову закладку, використавши замість URL скопійовану адресу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *