Встановлювати програми або розширення не потрібно: потрібний інструмент вже є в Safari.
Якщо з якоїсь причини телефону немає під рукою, а новий пост в Instagram потрібно викласти терміново, зробити це можна і через комп’ютер на macOS. Причому у вас буде доступ до всіх фільтрів. Як це зробити? Потрібно лише переконати Safari, що ви зайшли з мобільного пристрою.
Настроювання браузера
1. Відкрийте налаштування Safari і у вкладці «Доповнення» натисніть на чекбокс «Показувати меню «Розробка» в рядку меню».
2. Після цього на панелі інструментів з’явиться нова вкладка «Розробка». Натисніть на неї і виберіть в якості користувальницького агента iPhone.
Готово, тепер ваш браузер імітує роботу зі смартфона!
Завантаження фото
Відкрийте instagram.com при необхідності авторизуйтеся. На нижній панелі ви побачите іконку +. Натисніть на неї, щоб додати фото з комп’ютера (підходить тільки JPEG).
В іншому процес такий же, як на телефоні: можна додати геодані, підпис, зазначити людей, накласти фільтри (але налаштувати їх інтенсивність не вийде).
На жаль, з комп’ютера не можна викладати відео або серії з декількох фото. Редагування вручну теж недоступне, так що доведеться використовувати Photoshop або аналоги.