Як запустити Android додаток на Mac

Холивары між фанатиками Google і Apple не вщухають досі, залишаючи за собою мегабайти текстів з осудними і не дуже доводами на користь тієї або іншої системи. Не останнім аргументом у таких дискусіях є і наявність/відсутність тих чи інших додатків для певної ОС. На щастя, є люди, які прагнуть зменшити прірву між різними операційними системами, створюючи утиліти, що дозволяють запускати програми на нерідних платформах.

Як запустити Android додаток на Mac

Кілька місяців тому BlueStacks дуже крупно засвітилися, випустивши в безкоштовне користування BlueStacks App Player для Windows, що дозволяє запускати Android програми на цій операційній системі. Проект швидко набрав популярність серед користувачів (1 мільйон завантажень за перші 9 днів після релізу — не жарт).

На минулій недавно конференції Google I/O 2012 розробники представили публіці новинку — версію BlueStacks App Player для Mac.

Як запустити Android додаток на Mac

Як і у випадку з Windows-версією, BlueStacks App Player для Mac дозволяє користувачам яблучних комп’ютерів і ноутбуків запускати на своїх пристроях Android програми, а також переносити вже встановлені на Android пристроях програми на свою систему.

Великим плюсом використання утиліт подібного роду є можливість встановити «ексклюзивні для Android» програми на свій комп’ютер. Важливим залишається і питання ціни, адже багато безкоштовні Android програми, портируясь на Mac, раптово стають платними.

BlueStacks App Player для Mac

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *