Як запланувати надсилання листа в службі Gmail на будь-який час

Зазвичай всі електронні листи ми відправляємо негайно. Це не найкраща тактика, якщо ви хочете мінімізувати напруження, пов’язані з фактом прочитання, або просто зробити так, щоб ваш лист прочитали в першу чергу.

Судіть самі, якщо ви пишете комусь лист пізно ввечері і точно знаєте, що респондент прочитає його тільки вранці, то краще або відправити його вранці, або запланувати таке відправлення. Адже листи валяться вранці лавиною, і ваше вчорашнє вечірнє лист буде прочитано одним з останніх — більшість людей читають пошту з самих нових листів. Також можна, попрацювавши ввечері, вранці більше поспати, якщо ваша пошта буде справно відправляти листи за складеним планом — солдат спить, а служба йде 🙂

Як запланувати надсилання листа в службі Gmail на будь-який час

Якщо ви працюєте з Gmail або поштою Google для доменів, то кращого рішення, ніж Right Inbox, не знайти.

Це простий плагін для Firefox і Chrome, який додає в ваш поштовий веб-інтерфейс кнопку відкладеного відправлення, натиснувши на яку, ви можете вибрати будь-який час відправки написаного листа. Заплановане лист кладеться в Drafts, а після відправки потрапляє в Sent. Загалом, веде себе дуже зрозуміло і природно, як для вас — відправника, так і для одержувачів.

Детальніше про роботу плагіна дивіться відео нижче.

Right Inbox

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *