Як зібратися в поїздку і нічого не забути

Сервіс What To Pack допоможе вам спокійно і без поспіху зібрати все необхідне в дорогу.

Чи доводилося вам терміново збиратися в подорож або відрядження? Коли валіза стоїть посеред кімнати, шафа вивернуть навиворіт, а ви намотуєте черговий круг по квартирі, гарячково намагаючись збагнути, що ж ще потрібно взяти з собою?

Автори сервісу What To Pack були, мабуть, у такій ситуації не раз, і тому взяли і створили спеціальний інструмент для складання списку необхідних у дорозі речей. З його допомогою ви швидко і організовано зможете зібратися як у відрядження на конференцію, так і у відпустку на узбережжі.

Як зібратися в поїздку і нічого не забути

При відкритті сайту ви побачите валізу на коліщатках і панель ліворуч, на якій вам необхідно вказати параметри своєї поїздки. З допомогою наочних кнопок з іконками, повідомляємо сервісу свою стать, час року, тривалість подорожі і його характер (ділове, курорт, туризм). Потім вам залишається тільки натиснути на кнопку Pack Now, і для вас буде створений спеціальний лист з усіма потрібними речами.

Як зібратися в поїздку і нічого не забути

Ви можете надрукувати цей список або скористатися нею в електронному вигляді прямо на сайті. Просто складайте речі в рюкзак або валізу і відзначайте їх прапорцями.

Приємної подорожі!

What To Pack

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *