Як WhatsApp надіслати фото в оригінальному розмірі

Що робити, якщо месенджер занадто сильно стискає картинку.

Якщо ви вирішите надіслати фото через WhatsApp стандартним способом, то в одержувача воно може виглядати так, ніби його зробили на давню камеру. Вся справа в тому, що месенджер стискає зображення, щоб вони вирушали швидше. На щастя, цю особливість програми можна обійти.

На iOS

Збережіть потрібну картинку в «Файли», вибравши відповідний пункт у контекстному меню. Зберігати потрібно в папку якого-небудь додатка, встановленого на пристрої, або в iCloud.

Як WhatsApp надіслати фото в оригінальному розмірі Як WhatsApp надіслати фото в оригінальному розмірі

Зайдіть в WhatsApp і відкрийте листування з потрібною людиною. Натисніть на іконку відправки файлу внизу екрану. Тепер вам потрібно натиснути не на «Фото/відео», а на «Документ».

Відкриється програма «Файли», і ви зможете вибрати потрібну картинку. Вона відправиться в оригінальному розмірі, без будь-якого стиску.

Як WhatsApp надіслати фото в оригінальному розмірі Як WhatsApp надіслати фото в оригінальному розмірі

На Android

У випадку з Android ви зможете відправити зображення без стиснення, в якому б місці вони не було збережено. Головне — знати, в якій саме папці знаходиться картинка.

Зайдіть в WhatsApp і відкрийте листування з потрібною людиною. Натисніть на іконку відправки файлу внизу екрану. Виберіть «Документ» і знайдіть потрібну картинку в пам’яті смартфона або на карті пам’яті.

Як WhatsApp надіслати фото в оригінальному розмірі

Готово! Зображення відправлено без стиснення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *