Вставляти відео за допомогою того ж YouTube в ваш блог дуже зручно — ви просто берете відео будь-якого формату, заливаєте його на YouTube і, отримавши embed-код, просто розміщуєте його в себе. Однак є маса причин і аргументів, які говорять проти такого рішення — пережиму відео з втратою якості видеохостингами, неможливість особливо впливати на вигляд плеєра і багато інших.
«Модель для складання» — це сайт, на якому ви можете зібрати ваш власний Flash-плеєр для програвання будь-якого FLV-файлу, розміщеного на вашому хостингу, так і де-то в інтернеті. Можна зібрати не тільки відеоплеєр, але і MP3–програвач і вставити його в блозі.
Крім безпосередньо програвача, який підвантажується в ваш блог з сайту «Моделі…», можна закачати цей програвач собі і використовувати повністю автономне рішення на вашому ресурсі.
При складанні програвача на сайті потрібні такі вхідні дані:
- пряме посилання на FLV файл;
- шлях до плеєра, якщо він у вас знаходиться локально, якщо на «Моделі…», то не змінюйте це поле;
- посилання на картинку, яка буде на програвачі до старту програвання відео;
…а налаштування піддаються такі параметри:
- напис на ролику;
- розмір плеєра і співвідношення сторін 4:3 або 16:9;
- колір фону сайту, ролики і рамки;
- скругленые або прямі кути;
- включити або відключити показники налаштувань яскравості і колірних параметрів;
- гучність звуку за замовчуванням;
- включений або відключений автозапуск;
- показ або приховування кнопок навігації.
Найголовніше будьте обережні з трафіком, який може серйозно вирости з вашого сайту, особливо, якщо ролик зможуть вставити інші блогери на свої блоги 🙂 — тягти все воно буде не з YouTube у якого багато ресурсів, а з вас.