Як включити повідомлення про нові коментарі для будь-якого посту у Facebook

Багато хто з нас проводять в Facebook відчутну частину свого дня. Тим не менш далеко не всі завсідники цієї соціальної мережі можуть похвалитися хорошим знанням всіх її можливостей. Наприклад, багато хто не знають, як підписатися на оновлення цікавить посту.

Незважаючи на те, що Facebook прийнято лаяти за безглузду витрату часу, інколи там зустрічаються дійсно корисні пости і цікаві обговорення. Настільки цікаві, що хочеться уважно за ними стежити, щоб не пропустити жодного коментаря.

Найчастіше в цій ситуації зацікавлений читач вставляє в обговорення якої-небудь свій коментар, щоб отримувати сповіщення про всі оновлення цього поста. Добре, коли він може щось сказати по темі. Але це буває далеко не завжди, тому під цікавими постами так багато повідомлень типу: «Постою послухаю», «Підпишуся», «Ось так, цікаво».

Не робіть так. Просто натисніть на маленьку стрілку в правому верхньому куті посади та виберіть пункт «показувати сповіщення для цієї публікації».

Як включити повідомлення про нові коментарі для будь-якого посту у Facebook

От і все. Тепер вам не потрібно писати якісь вимучені коментарі, якщо ви хочете стежити за обговоренням цікавої вам теми. Про всі зміни в пості і нових повідомленнях під ним ви будете отримувати спеціальне повідомлення.

А ви знали раніше про цю функцію?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *