Як включити підтримку тимчасової шкали Windows 10 Chrome і Firefox

Просте розширення дозволить зручно переглядати історію серфінгу і синхронізувати її між різними пристроями.

Одним з найпомітніших нововведень квітневого update 10 стала поява функції Windows Timeline або, як вона називається в російській версії, «шкали часу». Нагадаємо, що вона дозволяє натисканням клавіш Win + Tab побачити, які програми ви запускали і які файли відкривали в недавньому минулому. До будь-якого елемента можна повернутися і продовжити роботу з того місця, на якому ви зупинилися.

Як включити підтримку тимчасової шкали Windows 10 Chrome і Firefox

Нове розширення під назвою Windows Timeline Support додає в браузери Chrome і Firefox підтримку цієї функції. Після його установки, під «Тимчасовою шкалою» Windows 10 будуть відображатися не тільки вікна додатків, але і всі вкладки, з якими ви останнім часом працювали. Клік по будь-якій з них викличе відкриття сторінки у браузері за замовчуванням.

Як включити підтримку тимчасової шкали Windows 10 Chrome і Firefox

Якщо у вас є кілька пристроїв, розширення дозволить синхронізувати історію переглядів між ними. Для цього достатньо просто підключити всі девайси до одного облікового запису Microsoft. Крім того, можна надіслати відкриту вкладку на будь-який з цих пристроїв, щоб продовжити перегляд вже на ньому.

Завантажити в chromewebstore

Читайте також

  • 10 порад, як прискорити Windows 10 →
  • Як швидко переглянути вміст файлу на Windows 10 →
  • Як вичавити максимум з пошуку в Windows 10 →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *