Як виглядав аеропорт Шереметьєво в самому початку: 10 знімків відразу після відкриття

Міжнародний аеропорт Шереметьєво заснований в 1957 році як плацдарм для радянської військової авіації. Чому в підсумку був перекваліфікований на місце обслуговування цивільного повітряного транспорту, буде розказано в статті.

Як з’явився Шереметьєво (добірка фото)

Вважається, що ідея належить Микиті Сергійовичу Хрущову, який під враженням від лондонського Хітроу вирішив, що пора і в Москві побудувати щось подібне.

У 1959 році ленінградські пасажири прилетіли в столицю на Ту-104. Ця дата вважається днем заснування аеропорту Шереметьєво: названий був за прилеглого селища і станції залізниці.

1 червня 1960 року здійснено перший міжнародний політ з Москви в Шенефельд (Бранденбург), а з 1961 почалися польоти в США, Аргентини, Куби, Мексики, Австралії та Канади.

У вересні 1964 року пасажирів зустрічали вже на аеровокзалі Шереметьєво-1, архітектура якого вважалася передовий за мірками кінця п’ятдесятих років. Головна будівля стало родзинкою і було прозвано «чаркою».

В кого закохана Софі Марсо через 21 рік після виходу фільму “І цілого світу мало”
Умови домашнього арешту Єфремова: не можна користуватися телефоном і інтернетом
Тінтін уособлює Стрільців: знаки зодіаку як герої фільмів Спілберга

У 1967 році відбувся перший рейс до Нью-Йорка.

З настанням 1970 вважався найбільшим в Союзі. Розвиток не зупинився: в наступні роки будувалися нові злітні смуги, а ближче до 1980 відкрився Шереметьєво-2 — ще один аеровокзал.

Нижче представлена підбірка зроблених після відкриття аеропорту фотознімків.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *