Як виглядає доросла дочка Ероса Рамазотті

Дочці італійського співака вже 22 роки. Вона плід любові батька і моделі, і вона змогла вирости у справжню красуню. Вона все ще вражає своєю красою в Instagram, де за нею стежать 1,7 мільйона шанувальників. Як виглядає дочка Ероса Рамазотті?

Аврора Рамазотті майже так само популярна, як і її батько. Дочка одного з самих популярних італійських співаків і шведської моделі порадувала мільйони інтернет-користувачів. Вона схожа на батьків.

Аврора Рамазотті – дочка Ероса Рамазотті і швейцарської моделі Мішель Ханзинкер. Зараз 22-річна жінка – впливова особистість, і 1,7 мільйона осіб підписані на неї в Instagram. Він часто розміщує там світлини зі своїм батьком.

Ерос Рамазотті запросив свою улюблену дочку зніматися в музичних кліпах. Аврора з’явилася в кліпі на пісню Per Le Strade Una Canzone, яку її знаменитий батько записав разом з Луїсом Фонси.

Хто така Аврора Рамазотті?

Аврора Рамазотті – дочка Ероса Рамазотті і Мішель Хунцикер. Вона народилася в 1996 році до того, як її батьки одружилися. Шлюб її батьків був укладений у 2002-м.

Тепер Аврора Рамазотті – зірка соціальних мереж. Вона також брала участь в італійській версії шоу талантів X Factor. Її партнером є 26-річний Гоффредо Черза. Дочка відомого співака часто ділиться спільними фотографіями зі своїм хлопцем.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *