Як виглядає 31-річна дочка турецької красуні Айдан Шенер (фото)

Навряд чи знайдеться той, хто не знає туркеню Айдан Шенер. Модель і актриса кіно, відома головною роллю в серіалі «Корольок – пташка співоча», у свій час з легкістю підкорювала чоловічі серця. Роки беруть своє, і на зміну талановитій жінці прийшла її донька.

Притягальна Еджем Акбин кружляє голову шанувальникам

Еджем Акбин успадкувала від матері надзвичайну красу. Чарівна дівчина в свій 31 рік отримує тисячі лайків за пости в соцмережах. Шанувальникам подобається в зовнішності молодої кіноактриси абсолютно все: великі очі темно-кавового кольору, густі брови, природні зуби, тонкі риси обличчя, спокусливі губи і ямочки на щоках.

Не дивно, що Еджем стрімко просувається по кар’єрних сходах в світі кіно. У її послужному списку вже є кілька серіалів. На даному етапі життя Акбин розмірковує над тим, чи хоче вона продовжувати йти по стопах матері. Незважаючи на отримане акторську освіту, дочка Айдан Шенер має тягу до архітектури і дизайну.

“Я тебе врятую!”. Спроба дівчини допомогти білку закінчилася несподівано: відео
“Не час помирати” представить нового персонажа – 5-річну доньку Джеймса Бонда
Більше не купую магазинні скраби: готую домашній з трьох інгредієнтів

Можливо, що небажання цілком і повністю присвячувати себе кінематографу пов’язано з тим, що Еджем мріє про повноцінну особистому житті. Як відомо, саме акторська кар’єра Айдан стала причиною її розлучення з батьком Акбин і подальшого самотності.

На який би шляхом не зупинилася Еджем, можна не сумніватися, що дівчина доб’ється великих успіхів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *