Як вичистити особисті дані з музичних файлів куплених на Amazon або iTunes Store

Завдяки старанням Apple багато моїх знайомих стали купувати музику в російському iTunes Store і це не може не радувати. Деякі, прикипіла до екосистемі Amazon, купують музику там. Після того, як ви купуєте музику, вона стає вашою і, як нам здається, ви можете робити з нею що завгодно. За логікою CD-дисків — послухав, подарував комусь чи дав послухати. І так по всім друзям. Мабуть Apple і інші так не вважають, так як з кожним выгруженным (і купленим звичайно) файлом, до нього приписують ваші особисті дані. Називаються ці дані COMM і UFID у Apple, у Amazon — PRIV і COMM.

Це означає, що як тільки ви вирішите поділитися десь своїм файлом, той факт що він ваш може сильно зашкодити в майбутньому при його неконтрольованому поширенні. А тому, такі дані краще випиляти від гріха подалі.

Допоможе нам у цьому безкоштовна програмка desiccate, яка працює тільки під Windows. Програма вміє очищати ці дані одночасно з безлічі файлів. Є приклади очищення понад 2000 файлів одночасно.

Як вичистити особисті дані з музичних файлів куплених на Amazon або iTunes Store

Навіщо вам це? Ви ж не пірат! Все дуже просто: ваші файли можуть почати подорож по локальній мережі, комп’ютер можуть вкрасти і поширити ваші дані, ваші діти можуть не відати що творять, та й ви самі можете не завжди розуміти кому і що віддаєте. Так що очищайте куплені вами файли. Вони ж ваші, пам’ятаєте?

desiccate

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *