Як вибрати вільне ім’я для себе або свого проекту

Веб-сервіс Namecheckr допоможе перевірити, вільно чи сподобалося вам назву в Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram і не тільки.

Кожен раз, коли ви реєструєтеся на якому-небудь сайті, вас просять вибрати логін. Потім ви використовуєте цей логін ще і ще, і він стає вже частиною вас, чимось на кшталт мережевого імені.

Але найнеприємніше, коли при реєстрації в черговий соціальної мережі або сервісі виявляється, що ваш улюблений логін вже зайнятий. «Як же так, — думаєте ви, — всі в Мережі вже мене знають під ім’ям vasya, а тут хтось зайняв його!» Ще гірше, якщо справа стосується назви вашої фірми або проекту. Тут страждають вже не ваші амбіції, а ділова репутація багатьох людей.

Тому підходити до вибору псевдоніма потрібно серйозно. Краще всього відразу вибрати таке мережне ім’я, яке ніхто не зайняв. Зробити це допоможе сервіс Namecheckr.

Як вибрати вільне ім’я для себе або свого проекту

Для перевірки необхідно просто ввести ім’я і натиснути на кнопку пошуку. Namecheckr перевірить наявність облікових записів з таким логіном в Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram та інших сервісах і доменних зонах. Просто продовжуйте пошук до тих пір, поки не знайдете абсолютно вільний мережеве ім’я. А після цього — бігом реєструватися, поки хто-небудь не випередив вас.

Namecheckr →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *