Як вчити китайську мову за допомогою подкастів

Вчора ми розповідали про те, як можна вчити іноземні мови, використовуючи Інтернет. Серед іншого було згадано прослуховування подкастів. В той же день «Магазета» (блог про Китаї, китайському мові, культурі та історії Китаю, життя в Піднебесній) порадувала докладною інструкцією, як використовувати подкастинг у вивченні китайської мови.

Тут я вам розповім ще про одну методикою, яку розробив сам, під свої потреби і можливості. Він дає дуже хороші результати, т. к. тренує практично всі “іпостасі” мови: говоріння і слух, письмо і читання.

Отже, почнемо. Для успішного проведення цієї методики в життя, потрібно такі прості речі: mp3-плеєр або браузер. Краще всього буде така комплектація:

IPod + iTunes або будь-який інший mp3-плеєр підтримує подкасти. Саме так, як їх обробляє iTunes — бере rss-опис і прикріплює його до подкасту, а не просто закачує “голі” mp3-файли. Це робиться для того, щоб Ви в будь-який момент могли подивитися текст (зміст) подкасту. Де можна дістати iPod? Можна банально його купити, а можна, як зробив я, виграти у міжнародному конкурсі блогів “The Best of Blogs”.

Поради, які дає Ма Юйси універсальні та будуть корисні незалежно від того, яку мову ви вивчаєте. Дуже рекомендую.

Метод Ма: Вчимо китайську з допомогою подкастів [Магазета. Рупор китайського рунета]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *