Як в реальному часі стежити, що шукають на вашому сайті

Багато з нас знають і користуються сервісом Google під назвою Google Тренди. З його допомогою можна дізнатися статистику найпопулярніших запитів в будь-якій країні або у всьому світі за заданий період часу. Однак не всі знають, що цей сервіс має ефектну повноекранну версію, де ви можете отримувати інформацію в режимі реального часу. Але і це ще не все. Знайшлися умільці, які пристосували цей інструментарій для відстеження найпопулярніших запитів при пошуку по вашому сайту.

Єдиною умовою для використання цього моніторингу є наявність на вашому сайті коду Google Analytics, так як у проекті використовуються можливості нещодавно відкритого компанією Google Analytics Real Time Reporting API. Від вас буде потрібно тільки зайти за цією адресою, потім дозволити доступ до ваших даних Analytics і вибрати потрібний сайт, якщо у вас їх декілька. Після цього натисканням на кнопку Start запускаємо моніторинг і спостерігаємо, що в даний час шукають користувачі на вашому сайті.

На всякий випадок автор проекту повідомляє, що «вам не варто турбуватися про своїх даних, адже цей сайт не зберігає жодної інформації, що надходить з облікового запису Google Analytics на своїх серверах. Всі запити даних робляться на стороні клієнта тільки за протоколом HTTPS.»

Live Site Search Visualisation

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *