І як він там опинився? В Австралії морська поліція врятувала кенгурятко, потопаючого в 6 км від берега

Кенгуру – не просто тварина, яка проживає на території Австралії. Це один з її символів. Кенгуру зображений на гербі країни і деяких монетах. У місцевих жителів непрості відносини з цими тваринами. З одного боку, кенгуру – стрибучий емблема країни, але з іншого – це справжнє лихо для фермерів, чиї посіви вони толочать. Крім того, ці великі сумчасті часто є винуватцями ДТП.

Однак, незважаючи на всі незручності, які заподіюють кенгуру місцевим жителям, австралійці все ж пишаються цими тваринами. Про них знімають фільми, пишуть вірші та дитячі книги. А тому, коли з маленьким кенгуренком трапилося нещастя, поліція негайно провела операцію з його порятунку.

Незвичайна рятувальна операція

Кенгуреня, отримав ім’я Доуні, був врятований 5 лютого на відстані 6,2 км від берега. Для всіх так і залишилося таємницею, як він потрапив в океан і опинився так далеко від берега.

Спочатку поліція Квінсленда дізналася про неприємність, що трапилася з Доуні, після того, як прогулюються по узбережжю люди помітили кенгуренка в океані біля берега острова Північний Страдброк. Водна поліція, яка виїхала на виклик, виявила стрибуна у 6,2 км від суші. У рятувальників був тільки одне питання: як і навіщо він заплив так далеко?

У підсумку тварина було доставлено на сушу втомлене, але абсолютно здорове.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *