Як відкотитися з iOS7 на iOS6

Зізнаюся, мені дуже подобається iOS7, але її стан ще дуже далеко від того, чим можна щодня користуватися. Якщо ви встановили iOS7 на ваш телефон, але вирішили відкотитися, то ось вам проста інструкція як це зробити.

Для початку потрібно зробити повний бекап вмісту вашого телефону. Якщо він у вас бекапится в iCloud, то робити нічого не потрібно. Якщо локально, як у моєму випадку, то підключіть його до комп’ютера з максимально свіжою версією iTunes і зробіть бекап:

Як відкотитися з iOS7 на iOS6

Потім потрібно завантажити останню версію прошивки шостої версії для вашого пристрою. Зробити це можна тут — вибираєте уважно модель телефону, версію прошивки і качаєте:

Як відкотитися з iOS7 на iOS6

Підключіть пристрій до iTunes і введіть його в інженерний режим DFU). Замість розповідей про те, як це робиться, краще покажемо вам просте відео-інструкцію:

Перейдіть в розділ управління пристроєм в iTunes:

Як відкотитися з iOS7 на iOS6

Тепер потрібно натиснути і утримувати клавішу Alt⌥ (на Mac) або Shift⇧ (Windows) і клікнути на кнопку Restore iPhone… (Відновити). Вам предложать вибрати прошивку для відновлення.

Тепер через 15-20 хвилин у вас буде новий чистий iPhone з шостої прошивкою, який потрібно відновити створеного в першому кроці бекапу. Як відкотитися з iOS7 на iOS6

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *