Як відеоігри впливають на наш мозок

Дафна Бавельер вивчає процес навчання людини. Її останні дослідження пов’язані з відеоіграми і з тим, як вони впливають на мозок людини. Виявляється, багато ігор (навіть «стрілялки») можуть допомогти виконати навчальні завдання, зосередитися або виконувати кілька справ одночасно, тобто підвищують навички багатозадачності.

У нового покоління завжди є щось, чого боїться або не розуміє старше. Згадайте, як наші батьки лаяли нас і не дозволяли дивитися довго телевізор (і вони були праві, так як електронно-променеві трубки залишали бажати кращого). А коли з’явилися комп’ютери, дорослі почали панікувати, що ігри руйнують дитячу психіку.

Також і зараз багато журяться, що діти вже пішли не ті і не грають на вулицях. По-перше, всі з дітьми у порядку, просто у кожного покоління свої ігри і переваги, які диктує час. По-друге, як мама 6-річного сина можу сказати, що зараз ось так просто грати на вулиці досить небезпечно — багато водіїв авто плутають тротуари зі швидкісним шосе і навряд чи встигнуть загальмувати, якщо на них з кущів вибіжить дитина з м’ячем.

Тому, може бути не так вже й погано, що дитина захоплюється відеоіграми. Якщо тримати це захоплення під контролем обмежувати час, проведений перед екраном, все буде добре.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *