Як в Chrome знову включити розширення, які заблокував Google

Компанія Google намагається нам нав’язувати свою думку про те, які вправи можна використовувати, а які не можна. Але ми знаємо спосіб обійти ці обмеження.

Кілька днів тому остаточно набула чинності заборона Google на установку сторонніх розширень в обхід магазину Chrome Web Store. Більш того, якщо у вас вже стоїть таке розширення, то Google може насильно відключити його. Продиктовано це, перш за все, турботою про безпеку користувачів, які тепер будуть отримувати тільки перевірені і допущені до поширення розширення.

Таким чином, якщо у вашому браузері встановлено розширення не з Chrome Web Store, то в один прекрасний момент ви можете отримати повідомлення про те, що «unsupported extensions disabled» без будь-якої явної можливості включити його назад. Але насправді не все так погано, і вихід є.

Так що ж робити, якщо Google насильно відключив у вашому браузері одне або кілька розширень? Є кілька доступних варіантів.

  1. Перейдіть на Chrome Developer або Canary. Цих версій браузера нові правила Google не стосуються. Нагадуємо, що це особливі експериментальні версії програми, на яких розробники перевіряють свої нові ідеї. Те ж саме можна сказати і про Chromium.
  2. Дайте шанс браузеру Opera. Він заснований на тому ж движку, що і Сһгоме, має схожі риси, але його творці не дозволяють собі вказувати, які розширення вам ставити, а які — ні.
  3. Активуйте потрібні вам розширення в режимі для розробників. Для цього перейдіть на сторінку chrome://extensions і включіть відповідну опцію в правому верхньому куті.

Як в Chrome знову включити розширення, які заблокував Google

Вам знадобиться завантажити потрібне розширення ще раз з сайту розробника, а потім розпакувати його на робочий стіл з допомогою архіватора, наприклад 7-Zip. Після цього відкрийте браузер і в режимі розробника натисніть кнопку «Завантажити розпакований розширення». Потрібне розширення встановиться, причому компанія Google вже не буде пред’являти претензій з приводу сумнівності його походження.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *