Як в 50 років виглядати на 20: китаянка розкрила секрети молодості

Можна виглядати хоча б наполовину менше свого віку? Китаянка Лю Елинь є живим доказом того, що так. Азіатові 50 років, але виглядає вона приблизно на 20-25. Навколишні думають, що 22-річний син Елинь є її хлопцем. Секрети молодості китаянки будуть представлені нижче.

Приголомшлива зовнішність

На обличчі Лю немає жодної зморшки, і вона дуже рідко носить макіяж. Також у азіатки струнке підтягнуте тіло, яке вона не соромиться демонструвати в купальнику. За словами Елинь, коли люди дізнаються про її віці, то переживають шок. Вони відразу хочуть вивідати, як їй вдається так молодо виглядати.

Секрети молодості

Вже протягом трьох десятиліть Елинь щодня займається силовими тренуваннями і плаванням. Азіатка любить плавати взимку у водоймах і практикувати йогу на відкритому повітрі.

Лю перепливла річки Хан (Південна Корея) і Янцзи (Китай). А в минулому році жінка пропливла від Пенанга (Малайзія) до Малаккської протоки. Причому на подолання 12 кілометрів Елинь знадобилося всього 4 години. А це досить вражаючий результат!

Також Лю радить жінкам як можна рідше користуватися косметикою і відмовитися від жирної їжі і фастфуду. Сама Елинь віддає перевагу «зеленому» раціону.

А як ви вважаєте, на скільки років виглядає китаянка?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *