Як створити свій тулбар для браузера

 

Хочете зробити свій, індивідуальний тулбар? Або ж тулбар, спеціально розроблений для якогось сайту або організації? Немає проблем, скористайтесь сайтом Conduit.

Протягом п’яти хвилин я зробив собі тулбар, при чому не редагував ні строчки коду. Для створення тулбара потрібна реєстрація на сайті. Натомість Ви отримуєте панель редагування і докладну статистику про Ваш панелі інструментів.

Як створити свій тулбар для браузера

При редагуванні можна вибрати спеціальні віджети і кнопки, які можна налаштувати власне самими користувачами. Наприклад, якщо розташувати кнопку перевірки пошти, користувачі самі можуть вибрати налаштування пошти, час перевірки, способи оповіщення (є навіть гарні спливаючі повідомлення). Інструментарій, який можна розмістити на панелі інструментів, дуже великий: тут і всілякі кнопки, що випадають меню, гаджети, перевірка пошти і RSS, прослуховування подкастів, інтернет-радіо, кнопки для запуску сторонніх додатків. І все це зовсім безкоштовно, в обмін на реєстрацію. Після того, як Ви закінчите формувати свій тулбар, система видасть посилання на скачування. Такий тулбар працює в Internet Explorer і Firefox.

Робимо тулбар: http://www.conduit.com/.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *