Як створити папку для швидких команд iOS 12

Якщо ви використовуєте так багато шорткатов, що в них складно орієнтуватися, створіть папки.

За замовчуванням сортувати додані команди можна, тільки перетягуючи їх наверх списку. Ніяких папок або обраного, на жаль, немає. І всі, хто використовує більше 10 команд, дуже переймаються з цього приводу.

Користувач Reddit під ніком e10withadot придумав воістину геніальне рішення — команду Easy Folder, яка є своєрідним аналогом папок. Насправді це всього лише звичайний шорткат з розширеним списком команд, який тим не менш чудовою справляється з функцією папок.

Завантажити QR-Code

Швидкі команди
Розробник: Apple
Ціна: Безкоштовно

Якщо у вас ще немає програми «Команди», спочатку потрібно встановити його. Щоб додати Easy Folder, перейдіть за цим посиланням, натисніть кнопку «Отримати швидку команду» і підтвердіть дію.

Далі необхідно налаштувати шорткат, запустивши його та виберіть бажані команди. Перфекціоністи можуть додатково змінити назву Easy Folder на щось більш приємне, а також змінити іконку команди і її колір. За таким же принципом потім легко видалити непотрібний шорткат з папки.

Як створити папку для швидких команд iOS 12 Як створити папку для швидких команд iOS 12

Тепер після натискання на Easy Folder (або в моєму випадку «Вибране») буде відкриватися список команд, які повинні бути під рукою. Зрозуміло, можна додати команду і створити таким чином кілька папок для різних потреб.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *